Naše kočky

Antoanet

Amálka

Danielka

Happy

PF 2011 - klikněte na naše péefko!

Nabízíme poslední dvě britské modrá kočičky.

Rodiče

Matka: Happy Madakaan (CZ)
Otec: CH Ebby Sun van't Ritthem (NL)

Koťata:

2 kočičky: Inky a Isha Happy - VOLNÉ
3 kocourci (všichni zadáni): Indy, Ike Silver a Icey "Paleček"

Narozena: 30.4.2010

Koťata z našeho chovu jsou vychována v bytě, jsou velmi čistotná, odčervená a očkovaná. Mají průkaz původu, jsou vhodná do chovu, ale zároveň jsou vychovávána tak, aby byla mazlivá a přítulná. Hodí se k dětem, ale stejně tak budou skvělým společníkem staršímu nebo osamělému člověku.

Nabízená koťátka mají průkaz původu (PP), který však budoucí majitele nezavazuje k chovatelské činnosti (absolvování výstav). PP zaručuje, dostanete britské koťátko z kvalitního chovu a doložitelného původu – jinými slovy, že jeho předci nebyli kříženi v příbuzenském vztahu, což má často za následek degeneraci zvířat a vede ke genetickým poruchám.

Pokud nemáte jasno v tom, zda si pořídit koťátko s průkazem původu (PP), doporučujeme k přečtení tento článek, který vám může pomoci ve vašem rozhodování.

Koťátka od nás odcházejí k novým majitelům nejdříve ve věku 13 týdnů. Spolu s kotětem dostanete průkaz původu, očkovací průkaz, kupní smlouvu a výbavu pro počáteční období: krmení (granule a kapsičky), na které jsou koťátka zvyklá, i nějakou hračku. Dostanete od nás také spoustu rad pro začátek. Velmi vítáme trvalý kontakt s novými majiteli našich koťátek.

Doporučujeme brát si koťátko tak, abyste s ním mohli po několik prvních dní trávit celý den (alespoň přes víkend). Uvědomte si, jaká změna pro koťátko změna domova představuje: nové, neznámé prostředí, noví lidé, odloučení od matky, ztráta sourozenců, na které bylo zvyklé a s nimiž trávilo celé dny od svého narození.

.

Kontakt:

Ing. Matouš Filipi
Včelník 347
Nová Ves p. Pleší (u Mníšku pod Brdy) – mapa
GPS: 49°50'39,893"N 14°16'45.954"E
tel. 603 526 424
e-mail: filipi@amsoft.cz

 Nahoru